English EN     Polish PL

DLACZEGO WARTO PRZYSTĄPIĆ DO PSBW?

Korzystaj ze wspólnej wiedzy i doświadczenia, prowadź działalność zgodnie z najlepszymi standardami.

Korzyści płynące z członkostwa

PSBW jest platformą współpracy dla firm zajmujących się wynajmem, głównie w sektorze budowlanym. Dzięki wymianie informacji i doświadczeń, członkowie Stowarzyszenia mają możliwość rozwijania swojej działalności w sposób zgodny z najlepszymi standardami oraz uwzględniający aktualne trendy rynkowe.
Network

Sieć kontaktów

Kontakty biznesowe pozwalają na wymianę informacji m.in. na temat trendów rynkowych, nowych regulacji, rozwiązań technicznych, digitalizacji.

Dostęp do zasobów

PSBW przygotowuje materiały promocyjne, których celem jest propagowanie wynajmu w Polsce. Udostępniamy wiedzę na temat raportów oraz innych przydatnych narzędzi tworzonych przez międzynarodowych partnerów.

Znajomość rynku

Platforma wymiany danych statystycznych na temat rynku, jego potencjału i zmieniających się trendów związanych z wynajmem.

Promocja

Promujemy członków zrzeszonych w Stowarzyszeniu na stronie internetowej PSBW oraz przy okazji wydarzeń branżowych.

Jak przystąpić do Polskiego Stowarzyszenia Branży Wynajmu?

FAQs

Często zadawane pytania

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Zapoznaj się z sekcją FAQ. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, wypełnij formularz lub napisz do nas.

Czym zajmuje się Polskie Stowarzyszenie Branży Wynajmu?

PSBW jest platformą współpracy dla firm zajmujących się wynajmem, głównie w sektorze budowlanym. Dzięki wymianie informacji i doświadczeń, członkowie Stowarzyszenia mają możliwość rozwijania swojej działalności w sposób zgodny z najlepszymi standardami oraz uwzględniający aktualne trendy rynkowe.

Kto może zostać Członkiem Stowarzyszenia?

Do członkostwa zapraszamy wszystkie firmy, które prowadzą działalność z zakresu wynajmu sprzętu budowlanego na terenie Polski.

Jakie są korzyści z członkostwa w PSBW?

Stowarzyszenie wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zrzeszonych firm – zarówno podmiotów, które rozwinęły się na rynku polskim, jak i przedsiębiorstw międzynarodowych, do wypracowywania standardów rynkowych, działań legislacyjnych, jak również promocji idei wynajmu oraz stowarzyszonych firm.

Czy PSBW pośredniczy w wynajmie sprzętu?

Stowarzyszenie nie jest podmiotem świadczącym usługi wynajmu. Odnośniki do oferty firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu, których jakość usług jest potwierdzona przez Stowarzyszenie, znajdziesz na naszej stronie.

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Branży Wynajmu

PSBW zrzesza największe firmy z branży wynajmu w sektorze budowalnym, odpowiedzialne za kształt lokalnego rynku.
Alcego
Atut Rental
Riwal
Ramirent
Kiloutou
BAC
Mobil Serwis
Boels Rental
Mateco
Podnosniki
Bergerat

Opinie członków

„Członkostwo w PSBW, to dla nas przede wszystkim możliwość cennej wymiany informacji z firmami z branży. Korzystamy z doświadczeń innych, a jednocześnie dzielimy się swoją wiedzą w celu wypracowania najlepszych standardów branżowych.”

ATUT Rental

Tylko dzięki kooperacji możliwe jest propagowanie na szeroką skalę działań promujących rynek wynajmu sprzętu i korzyści z tego wynikających dla podmiotów rynkowych. „W grupie siła” to najbardziej dosadne uzasadnienie przynależności do PSBW

Mateco

Skontaktuj się z nami

01-304 Warszawa, ul. Połczyńska 116 A.