English EN     Polish PL

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Informacje kontaktowe

Napisz

kontakt@psbw.com.pl

Zadzwoń

+48 601 852 784

Biuro

01-304 Warszawa, ul. Połczyńska 116 A.

Skontaktuj się z nami

Często zadawane pytania

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Zapoznaj się z sekcją FAQ. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, wypełnij formularz lub napisz do nas.

Czym zajmuje się Polskie Stowarzyszenie Branży Wynajmu?

PSBW jest platformą współpracy dla firm zajmujących się wynajmem, głównie w sektorze budowlanym. Dzięki wymianie informacji i doświadczeń, członkowie Stowarzyszenia mają możliwość rozwijania swojej działalności w sposób zgodny z najlepszymi standardami oraz uwzględniający aktualne trendy rynkowe.

Kto może zostać Członkiem Stowarzyszenia?

Do członkostwa zapraszamy wszystkie firmy, które prowadzą działalność z zakresu wynajmu sprzętu budowlanego na terenie Polski.

Jakie są korzyści z członkostwa w PSBW?

Stowarzyszenie wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zrzeszonych firm – zarówno podmiotów, które rozwinęły się na rynku polskim, jak i przedsiębiorstw międzynarodowych, do wypracowywania standardów rynkowych, działań legislacyjnych, jak również promocji idei wynajmu oraz stowarzyszonych firm.

Czy PSBW pośredniczy w wynajmie sprzętu?

Stowarzyszenie nie jest podmiotem świadczącym usługi wynajmu. Odnośniki do oferty firm zrzeszonych w Stowarzyszeniu, których jakość usług jest potwierdzona przez Stowarzyszenie, znajdziesz na naszej stronie.