English EN     Polish PL

DLACZEGO WARTO WYNAJMOWAĆ?

Zrealizuj zaplanowane przedsięwzięcie bez zbędnych koszów. Skorzystaj z najlepszego sprzętu i wsparcia.

Korzyści płynące z wynajmu

Gotowy do pracy sprzęt dostępny od ręki

Nie trać czasu i pieniędzy na przeglądy i naprawy maszyn. Troskę o zapewnienie najlepszego stanu technicznego sprzętu oraz gotowość do pracy wtedy gdy go potrzebujesz, zostaw profesjonalistom.

Sprzęt najlepszy do konkretnej pracy

Dobrze dobrany sprzęt pozwoli Ci szybciej i dokładniej zrealizować każde zadanie. Dzięki odpowiednim narzędziom oszczędzasz czas, pieniądze i nerwy.

Brak przestojów

W wypadku awarii, wypożyczalnia gwarantuje natychmiastową naprawę lub wymianę sprzętu na nowy. Dzięki temu bez przeszkód kontynuujesz pracę, minimalizujesz opóźnienia i związane z nimi koszty.

Tylko tyle sprzętu ile potrzebujesz

Sprzęt możesz wynająć tylko na jeden dzień lub nawet na cały czas trwania budowy. Sam decydujesz czego i jak długo potrzebujesz.

Mobilność

Współpraca z wypożyczalnią pozwoli Ci bezproblemowo prowadzić kilka projektów równocześnie. Nie musisz się martwić o kosztowny i często ryzykowny transport sprzętu z miejsca na miejsce.

Bezpieczeństwo

Każda maszyna dostępna w wypożyczalni przechodzi profesjonalny przegląd, zgodny z wytycznymi producenta, przed każdym wynajmem. Dzięki temu oraz ciągłej wymianie sprzętu na nowy, spełnia on wszystkie standardy bezpieczeństwa. Skoncentruj się na swojej pracy, a troskę o sprzęt zostaw wypożyczalni.

Brak kosztów zakupu, utrzymania, przechowywania, zbycia

Posiadanie własnego sprzętu łączy się z wieloma kosztami, które trzeba brać pod uwagę: zakup, utrzymanie, serwisowanie, magazynowanie, a nawet sprzedaż lub utylizacja sprzętu budowlanego wymaga poświęcenia nakładów finansowych i czasu. Gdy wynajmujesz sprzęt, nie musisz o tym nawet myśleć.

Wolne środki na inwestycje

Posiadanie własnego sprzętu, zwłaszcza takiego, który używany jest rzadko, jest często nieopłacalne. Gdy wynajmujesz sprzęt, nie zamrażasz kapitału w maszynach i możesz go wykorzystać na inne cele, jak np. zakup materiałów.

Kontrola kosztów

Korzystając z wypożyczalni, z góry wiesz jakie będą koszty sprzętu dla danej inwestycji i możesz bardziej precyzyjnie wycenić koszt prac.

Wydajność środowiskowa

Wzrost efektywności, Wydajność środowiskowa

Spadek zużycia energii

Obniżenie kosztów magazynowania, spadek zużycia energii

Spadek emisji co2

Spadek emisji CO2, maksymalizacja stopnia wykorzystania sprzętu

Spadek zużycia paliwa

Zmniejszenie zużycia paliwa, krótsze drogi transportu i wyższe współczynniki załadunku

Realny wpływ na środowisko

Wynajem to rozwiązanie nie tylko ekonomiczne, ale również ekologiczne. Dzięki optymalnej utylizacji parku maszynowego i udostępnianiu sprzętu wielu użytkownikom, branża wynajmu przyczynia się do redukcji emisji dwutlenku węgla oraz innych korzyści środowiskowych, m.in. poprzez:

Współużytkowanie
• Klienci wypożyczalni mają dostęp do sprzętu wtedy, kiedy jest on im potrzebny. Przyczynia się do jego efektywnego wykorzystania – z mniejszym czasem przestoju i bezczynności

Serwisowanie
• Wypożyczalnie przykładają bardzo dużo uwagi do kwestii serwisowania maszyn i zachowania ich wysokiej wydajności przez jak najdłuższy okres czasu. Często współpracują z producentami maszyn już na etapie projektu

Optymalne użycie zasobów
• Wypożyczalnie szukają sprzętu, który będzie najbardziej efektywny dla klientów. Udzielają ponadto instruktażu w zakresie optymalnego wykorzystania danej maszyny

Ponowne wykorzystanie zasobów
• Części maszyn, które nie nadają się do dalszej pracy, są często wykorzystywane do naprawy innych

Recykling
• Wypożyczalnie dbają o sprzęt poprzez stałe serwisowanie oraz przeprowadzają stosowną utylizację, kiedy jest to konieczne