6 grudnia 2023 r. w hotelu Courtyard by Mariott Szczecin City odbyło się zebranie Polskiego Stowarzyszenia Branży Wynajmu.

    

W zebraniu uczestniczyli przedstawiciele firm, będących członkami PSBW tj.:
Atut Rental Sp. z o.o., BAC Sp. z o.o., Boels Polska Sp. z o.o., Kilotou Polska Sp. z o.o., Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o., Ramirent S.A., Riwal Poland Sp. z o.o., zaproszeni goście, zainteresowani działalnością PSBW, rozważający przystąpienie do Stowarzyszenia, w tym między innymi: Bergerat Monnoyeur sp. z o.o., Drial sp. z o.o., Podnośniki.pl.


W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Haulotte Polska sp. z o.o., producent sprzętu do podnoszenia osób i ładunków, którzy zaprezentowali swoje produkty i politykę oraz osiągnięcia firmy. Haulotte było także sponsorem spotkania PSBW w Szczecinie.

Podczas konferencji, której gospodarzem była firma Ramirent S.A., została podsumowana dotychczasowa działalność oraz osiągnięcia Stowarzyszenia.


W trakcie dyskusji nakreślone zostały plany dotyczące najbliższej przyszłości – w tym jeszcze większego zaangażowania w promocję idei wynajmu, podnoszenia standardów rynkowych oraz zaadresowania korzyści przystąpienia do PSBW dla nowych potencjalnych członków.


W kuluarach poruszane były również kwestie bieżącej sytuacji rynkowej oraz jej wpływu na branżę wynajmu.


Po części oficjalnej rozpoczęła się część nieformalna spotkania, podczas której uczestnicy odbyli wieczorne zwiedzanie atrakcji Szczecina oraz wzięli udział w kolacji poprzedzonej wspólnymi warsztatami kulinarnymi.

English EN     Polish PL